Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №43-250 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі № 7-43 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен бекітілген нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 43-250 шешімінің (2015 жылғы 29 сәуірде Алматы облыстық әділет департаментімен нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3151 тіркелген, 2015 жылғы 26 мамырдағы №59 "Жетісу" және 2015 жылғы 26 мамырдағы №59 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Әубәкіров
Облыстық мәслихаттың хатшысы С.Мұқанов

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата №43-250 от 27 марта 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Алматинского областного маслихата"
Решение Алматинского областного маслихата от 15 июля 2016 года № 7-43
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата № 43-250 от 27 марта 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Алматинского областного маслихата" (зарегистрированное Департаментом юстиции Алматинской области в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 апреля 2015 года № 3151, опубликованное в газетах "Жетысу" от 26 мая 2015 года №59 и "Огни Алатау" от 27 мая 2015 года №59).
Председатель сессии
областного маслихата М.Аубакиров
Секретарь областного
маслихата С.Муканов