Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес Қапшағай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қапшағай қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Нурсолтанова
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы "Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" № 4-23 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізімі
Реттік №
Шешімнің атауы
Қабылданған жылы, күні айы, шешімнің нөмірі
Әділет органында тіркелген күні және нөмірі
Баспасөзде жарияланған күні, айы, жылы
1
Қапшағай қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы
2014 жылғы
26 ақпан
№ 29-128
2014 жылғы
20 наурыз
№ 2634
"Нұрлы өлке" газетінде
2014 жылдың
29 наурыздағы
№ 14 (267)
2
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-128 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
2014 жылғы
28 мамыр
№ 34-152
2014 жылғы 23 маусым
№ 2759
"Нұрлы өлке" газетінде
2014 жылдың
12 шілдесінде
№ 27 (230)
3
Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
2014 жылғы
19 желтоқсан
№ 42-174
2014 жылғы
26 желтоқсан
№ 2979
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың 03 қаңтардағы № 01-02
(306-307),
17 қаңтардағы № 03-04
(308-309)
4
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
6 ақпан
№ 45-191
2015 жылғы
17 ақпан
№ 3058
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың
26 ақпандағы
№ 09 (314), 3 наурыздағы
№ 10-11
(315-316),
21 наруыздағы № 12-13
(317-318)
5
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
27 мамыр
№ 49-202
2015 жылғы
10 маусым
№ 3216
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың
20 маусымдағы № 25 (330),
27 маусымдағы № 26 (331)
6
"Қапшағай қаласы мәслихатының Аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
2015 жылғы
15 шілде
№ 50-204
2015 жылғы
20 тамыз
№ 3351
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың
4 қыркүйектегі
№ 36 (341)
7
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
4 қыркүйек

О признании утративших силу некоторых решений городского маслихата
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторых решений Капшагайского городского маслихата, согласно приложения.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата "О признании утративших силу некоторых решений Капшагайского городского маслихата" от 19 мая 2016 года № 4-23
Перечень решений Капшагайского городского маслихата, утративших силу
п/п
Наименование решения
Дата, месяц, год, номер принятого решения
Дата, месяц, год и номер регистрации в органах юстиции
Дата, месяц, год опубликования
1
Об утверждении Регламента Капшагайского городского маслихата"
26 февраля
2014 года
№ 2-128
20 марта 2014 года
№ 2634
29 марта
2014 года
№ 14 (267)
в газете
"Нурлы олке"
2
О внесении дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 26 февраля 2014 года № 29-128 "Об утверждении Регламента Капшагайского городского маслихата"
28 мая
2014 года
№ 34-152
23 июня 2014 года
№ 2759
12 июля
2014 года
№ 27 (230)
в газете "Нурлы олке"
3
О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы
19 декабря 2014 года
№ 42-174
26 декабря
2014 года
№ 2979
3 января
2015 года
№ 01-02
(306-307),
17 января
№ 03-04
(308-309)
в газете "Нурлы олке"
4
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 год "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
6 февраля
2015 года
№ 45-191
17 февраля
2015 года
№ 3058
26 февраля
2015 года
№ 09 (314),
3 марта №10-11
(315-316),
21 марта
№ 12-13
(317-318)
в газете "Нурлы олке"
5
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 год "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
27 мая
2015 года
№ 49-202
10 июня
2015 года
№ 3216
20 июня
2015 года
№ 25 (330),
27 июня
№ 26 (331)
в газете "Нурлы олке"
6
Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Капшагая"
15 июля
2015 года
№ 50-204
20 августа
2015 года
№ 3351
4 сентября
2015 года
№ 36 (341)
в газете "Нурлы олке"
7
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 год "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
4 сентября
2015 года

№ 52-216
2015 жылғы
15 қыркүйек
№ 3416
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың
23 қыркүйектегі
№ 39 (344),
2 қазандағы
№ 40 (345)
8
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
2015 жылғы
6 қараша
№ 55-226
2015 жылғы
18 қараша
№ 3566
"Нұрлы өлке" газетінде
2015 жылдың
27 қарашадағы
№ 48 (353)
9
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
9 желтоқсан
№ 56-227
2015 жылғы
14 желтоқсан
№ 3623
"Нұрлы өлке" газетінде 2015 жылдың 18 желтоқсандағы
№ 51 (356), 25 желтоқсандағы № 52 (357)

№ 52-216
15 сентября
2015 года
№ 3416
23 сентября
2015 года
№ 39 (344),
2 октября
№ 40 (345)
в газете "Нурлы олке"
8
О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 год "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
6 ноября
2015 года
№ 55-226
18 ноября
2015 года
№ 3566
27 ноября
2015 года
№ 48 (353)
в газете "Нурлы олке"
9
О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 год "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
9 декабря
2015 года
№ 56-227
14 декабря
2015 года
№ 3623
18 декабря
2015 года
№ 51 (356),
25 декабря
№ 52 (357)
в газете "Нурлы олке"