Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Текелі қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 41-274 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 47-303 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Текелі қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 41-274 (2015 жылғы 23 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3497 тіркелген, 2015 жылғы 30 қазанда № 44 (3255) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы Н. Калиновский

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 23 сентября 2015 года № 41-274 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Текели"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 47-303
В соответствии пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Текелийского городского маслихата от 23 сентября 2015 года № 41-274 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Текели" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 октября 2015 года № 3497, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 30 октября 2015 года № 44 (3255)) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
Текелийского городского маслихата,
секретарь маслихата Н. Калиновский