Шешімнің күшін жою туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 2-3 шешімі
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылдың 21 қыркүйегінде қабылданған (2015 жылдың 28 қазанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3504 нөмірімен енгізілген, 2015 жылы 20 қарашадағы № 47 "Алакөл" газетінде жарияланған) "Алакөл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 53-2 шешімнің күші жойылсын.
Сессияның төрағасы Көкебаев Қ.Т.
Мәслихат хатшысы Жабжанов С.Р.

О признании утратившими силу решении
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 1 апреля 2016 года № 2-3
В соответствии с пунктом 7 статьи 5 Закона Республики Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 21 сентября 2015 года № 53-2 "О повышении ставок земельногоналога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Алакольскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 октября 2015 года за № 3504, опубликованного в № 47 районной газеты "Алакол" от 20 ноября 2015 года).
Председатель сессии Кокебаев К.Т.
Секретарь маслихата Жабжанов С.Р.