Аудандық мәслихаттың кейбір шешімін жою туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 52-8 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы "Қарасай ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 48-4 шешімінің (2015 жылғы 10 желтоқсандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3601 нөмірімен енгізілген, 2015 жылдың 25 желтоқсандағы аудандық №52 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихаттың кезекті
52-ші сессиясының төрағасы С. Малдыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Қалиев

О признании утратившим силу решений районного маслихата
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 52-8
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 06 ноября 2015 года № 48-4 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Карасайскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 декабря 2015 годы № 3601, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 25 декабря 2015 года № 52).
Председатель очередной 52-ой
сессии районного маслихата С. Малдыбаев
Секретарь районного
маслихата Е. Калиев