Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 03 шілдедегі "Қарасай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 7-1548 каулысы жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 8-1234 қаулысы
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылдың 03 шілдедегі № 7-1548 "Қарасай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулы жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ. Амановаға жүктелсін.
Аудан әкімі М.Бигельдиев

О признании не действительным постановление акимата района от 03 июля 2014 года "Об организации общественных работ по Карасайскому району" № 7-1548
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 22 августа 2016 года № 8-1234
В соответствии Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", ст.37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 03 июля 2014 года № 7-1548 "Об организации общественных работ по Карасайскому району" считать недействительным.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г. Аманову.
Аким района М. Бигельдиев