Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында интернанттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 12-1361 каулысы жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9-1301 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданында интернанттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №12-1361 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 13 қаңтарында № 2-11-109 енгізілген, 2012 жылдың 11 ақпанындағы "Заман жаршысы" газетінің № 7 (7968) жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының м.а. М. Әмірғалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановление акимата района от 20 декабря 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест несовершеннолетних выпускников интернантных организаций в Карасайском районе" № 12-1361
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 5 сентября 2016 года № 9-1301
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 20 декабря 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернантных организаций в Карасайском районе" № 12-1361 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2012 года № 2-11-109, опубликованное в газете "Заман жаршысы" от 11 февраля 2012 года № 7 (7968).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на и. о. заместителя акима района М. Амиргалиева.
Аким района М. Бигельдиев