Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 06 қазандағы "Қарасай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-883 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 9-1428 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылдың 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 06 қазандағы "Қарасай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 06 қарашада № 3536 болып тіркелген, "Заман Жаршысы" газетінде 2015 жылдың 13 қарашада № 47(8165) және жалғасы 2015 жылдың 20 қарашада № 48(8166) жарияланған) № 10-883 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Н. Жұмәділге жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 06 октября 2015 года № 10-883 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 9-1428
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 06 апреля 2016 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 06 октября 2015 года №10-883 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 06 ноября 2015 года № 3536, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" 13 ноября 2015 года № 47(8165) и продолжение 20 ноября 2015 года № 48(8166)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Жұмәділ.
Аким района М. Бигельдиев