Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 қазандағы "Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-893 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 9-1435 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 қазандағы "Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-893 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 06 қарашасында № 3532 болып тіркелген, 2015 жылдың 20 қарашадағы № 48 "Заман Жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мадияр Орынтаевич Амиргалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигелдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 07 октября 2015 года № 10-893 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карсайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 9-1435
В соответствии с пунктом 8 статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 07 октября 2015 года № 10-893 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 06 ноября 2015 года № 3532, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" 20 ноября 2015 года № 48).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
Аким района М. Бигелдиев