Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы "Қарасай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-930 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 9-1446 қаулысы
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы ""Қарасай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 қарашада №3575 болып тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 4 желтоқсанында жарияланған) №10-930 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Джапаров Максут Рамазановичқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 20 октября 2015 года № 10-930 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 22 сентября 2016 года № 9-1446
В соответствий с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республике Казахстан от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 20 октября 2015 года №10-930 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно- правовых актов 20 ноября 2015 года №3575, опубликовано в районной газете "Заман жаршысы" 4 декабря 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Джапарова Максут Рамазановича.
Аким района М. Бигельдиев