Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қазандағы "Қарасай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 10-880 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 9-1448 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қазандағы "Қарасай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 06 қарашадағы № 3535 болып тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 27 қарашада № 49 (8167) жарияланған) № 10-880 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айжан Нурдильдаевна Назарбаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района № 10-880 от 06 октября 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 22 сентября 2016 года № 9-1448
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 06 октября 2015 года № 10-880 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдела культуры и развития языков Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 06 ноября 2015 года № 3535, опубликовано в газете "Заман жаршысы" 27 ноября 2015 года № 49).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Карасайского района Назарбаеву Айжан Нурдильдаевну.
Аким района М. Бигельдиев