Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қарасай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 7-590 қаулысының күшін жою туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-1477 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қарасай ауданы әкімі аппараты мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 07 тамыз № 3330 болып тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2015 жылдың 9 қазанда № 42 жарияланған) № 7 – 590 қаулысының күшін жою деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мадияр Орынтайұлы Әмірғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигелдиев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 22 июля 2015 года № 7– 590 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 28 сентября 2016 года № 9-1477
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 22 июля 2015 года № 7 – 590 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 07 августа 2015 года № 3330, опубликовано в газете "Заман жаршысы" 9 октября 2015 года № 42).
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
Аким района М. Бигельдиев