Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қаратал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" №50-214 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы №56-235 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақcтан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қаратал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылы 8 қазанда № 3472 тіркелген, аудандық "Қаратал" газетінде 2015 жылы 16 қазанда № 42 (7358) жарияланған) № 50-214 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аппарат басшысы Р.Әбдіқалықоваға жүктелсін.
3.Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Тілеубай
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б.Смаилов

О признании утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 04 сентября 2015 года за №50-214 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяственного назначения по Каратальскому району"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года №56-235
В соответсвии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 4 сентября 2015 года за № 50-214 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Каратальскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 октября 2015 года № 3472, опубликованного районной газете "Каратал" от 16 октября 2015 года № 42 (7358).
2. Контроль за исполнением данного решение возложить на руководителя аппарата маслихата Р. Абдыкалыкову.
3. Данное решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии
районного маслихата М.Тілеубай
Секретарь
районного маслихата Б.Смаилов