Аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 06 мамырдағы № 3-5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылдың 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Көксу ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (2014 жылғы 21 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2922 тіркелген, 2014 жылғы 5 желтоқсандағы №49 (4724) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №35-10 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (2014 жылғы 26 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2973 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы №2 (4729) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №38-1 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2015 жылғы 16 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3054 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (4736) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №40-1 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2015 жылғы 9 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3209 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 (4752) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №42-1 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2015 жылғы 10 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3393 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 (4765) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №45-1 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2015 жылғы 18 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3563 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 (4775) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №47-1 шешімінің, Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2015 жылғы 14 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3614 тіркелген, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 51 (4778) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) №48-1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы М. Тастанов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы Ә. Досымбеков

О признании утратившим силу некоторых решений районного маслихата
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2016 года № 3-5
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
Решение Коксуского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 35-10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Коксуского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 ноября 2014 года № 2922, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 5 декабря 2014 года № 49 (4724), решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2973, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 9 января 2015 года № 2 (4729), решение Коксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 40-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3054, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 27 февраля 2015 года № 9 (4736), решение Коксуского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июня 2015 года № 3209, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 19 июня 2015 года № 25 (4752), решение Коксуского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 45-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года № 3393, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 18 сентября 2015 года № 38 (4765), решение Коксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года № 3563, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 27 ноября 2015 года № 48 (4775), решение Коксуского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 48-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2015 года №3614, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 19 декабря 2015 года №51 (4778) признать утратившим силу.
Председатель сессии
Коксуского районного маслихата М. Тастанов
Секретарь Коксуского
районного маслихата А. Досымбеков