Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы "Райымбек ауданы жерлерін аймаққа бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының базалық ставкаларын ықшамдаудың нақты мөлшерін бекіту туралы" № 34-169 шешімінің және 2015 жылғы 28 қазандағы "Райымбек ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 49-260 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 55-286 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 – бабының 5 – тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы "Райымбек ауданы жерлерін аймаққа бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының базалық ставкаларын ықшамдаудың нақты мөлшерін бекіту туралы" № 34-169 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2010 жылғы 1наурызда № 2-15-83 болып енгізілген, аудандық "Хантәңірі" газетінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 11 санына жарияланған) шешімінің және Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы "Райымбек ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 49-260 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылғы 25 қарашада № 3582 болып енгізілген, аудандық "Хантәңірі" газетінің 2015 жылғы желтоқсандағы № 47 санына жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Тілемісов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев

Признать утратившими силу решения Райымбекского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 34-169 "Об утверждении уменьшении установленных размеров базовых ставок земельного налога микрорайонов на основании проекта (схемы) деления на окрестности земельных участков Райымбекского района" и решения Райымбекского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 49-260 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Райымбекскому району"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 55-286
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решения Райымбекского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 34-169 "Об утверждении базовых ставок земельного налога микрорайонов на основании проекта (схемы) деления на окрестности земельные участки Райымбекского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 марта 2010 года за № 2-15-83, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 25 марта 2010 года № 11) и решения Райымбекского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 49-260 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Райымбекскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 ноября 2015 года за № 3582, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 14 декабря 2015 года № 47).
Председатель сессии
районного маслихата Б.Тилемисов
Секретарь
районного маслихата Е. Кудабаев