Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы "Панфилов ауданының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 716 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 467 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы "Панфилов ауданының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3399 тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40 жарияланған) № 716 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күнтізбелік отыз күн өткен соң күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Садыков Аскар Джумахановичқа жүктелсін.
Аудан әкімінің м.у.а Ш. Курбанов

О признании утратившим силу постановления акимата Панфиловского района от 11 августа 2015 года № 716 Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Панфиловского района"
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 13 сентября 2016 года № 467
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 11 августа 2015 года № 716 Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Панфиловского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3399, опубликованного в газете "Жаркент онири" от 25 сентября 2015 года № 40).
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича.
И.о акима района Ш. Курбанов