Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы "Панфилов ауданының жер қатынастар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы № 725 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 505 қаулысы
"Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы "Панфилов ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміндегі 2015 жылдың 23-кыркүйегінде № 3441 тіркелген), Панфилов аудандық әкімдігінің № 725 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Садыков Аскар Джумахановичке жүктелсін.
Аудан әкімінің
уақытша міндетін атқарушы Ш. Курбанов

О признании утратившим силу постановления акимата Панфиловского района от 20 августа 2015 года № 725 "Об утверждении Положения государственного учереждения "Отдел земельных отношений Панфиловского района"
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 26 сентября 2016 года № 505
В соответствии с пунктом 8 статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 20 августа 2015 года № 725 "Об утверждении положения государственного учереждения "Отдел земельных отношений Панфиловского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов от 23 сентября 2015 года № 3441).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича.
Временно исполняющий
обязанности акима района Ш. Курбанов