Бірқатар нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәірдегі Заңының 27-бабының 5, 9-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшада көрсетілген аудандық мәслихат сессиясында қабылданған бірқатар нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Түргенбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж.Еңкебайұлы
Аудандық мәслихаттың "Бірқатар нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешіміне қосымша
Бірқатар күші жойылды деп танылған нормативтік құқықтық актілердің
ТІЗБЕСІ
Реті
Нормативті құқықтық актінің атауы
Қабылданған күні, айы, жылы және нөмірі
Мемлекеттік тіркеу нөмірі, күні, айы, жылы
Бұқаралық ақпарат құралдарына жарияланғаны туралы ақпарат
1
Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы

О признании некоторых нормативных правовых актов утратившими силу
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 года № 4-23
В соответствии с пунктами 5, 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты, принятые на сессии районного маслихата, согласно приложения.
Председатель сессии
районного маслихата К.Тургенбаев
Секретарь районного
маслихата Ж.Енкебайулы
Приложение к решению районного маслихата "О признании некоторых нормативных правовых актов утратившими силу" № 4-23 от 20 мая 2016 года
ПЕРЕЧЕНЬ признанных утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
п/п
Наименование нормативно-правового акта
Дата принятия, месяц, год и номер
Государственный регистрационный номер, дата, месяц, год
Информация об опубликовании в средствах массовой информации
1
О районном бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы

19.12.2014 ж
№ 39-222
2975
26.12.2014ж.
Аудандық "Талғар" газеті, № 02 (4140)
09.01.2015 ж.
2
"Талғар аудандық мәслихаттының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
09.02.2015 ж № 40-237
3064
18.02.2015 ж.
Аудандық "Талғар" газеті № 9 (4147) 27.02.2015 ж.
3
"Талғар аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің
Ережесін бекіту туралы"

19.12.2014 г.
№ 39-222
№ 2975
26.12.2014 г.
Районная газета "Талғар",
№ 02 (4140)
09.01.2015 г.
2
О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы
09.02.2015 г. № 40-237
№3064
18.02.2015 г.
Районная газета "Талғар",
№ 9 (4147) 27.02.2015 г.
3
Об утверждении Положения государственного учреждения
"Аппарат Талгарского
районного маслихата

15.05.2015 ж № 43-262
3243
23.06.2015 ж.
Аудандық "Талғар" газеті № 30 (4163) 10.07.2015 ж.
4
"Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
27.05.2015 ж № 44-265
3202
08.06.2015 ж.
Аудандық "Талғар" газеті № 27 (4161) 19.06.2015 ж.
5
"Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
07.09.2015 ж № 47-278
3411

15.05.2015 г. № 43-262
№ 3243
23.06.2015 г.
Районная газета "Талғар",
№ 30 (4163) 10.07.2015 г.
4
О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы
27.05.2015 г. № 44-265
№ 3202
08.06.2015 г.
Районная газета "Талғар" № 27 (4161) 19.06.2015 г.
5
О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года
№ 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы
07.09.2015 г. № 47-278
№ 3411

09.12.2015 ж № 50-290
3613
14.12.2015 ж.
Аудандық "Талғар" газеті № 54 (4184) 25.12.2015 ж.

09.12.2015 г. № 50-290
№ 3613
14.12.2015 г.
Районная газета
"Талғар" № 54 (4184) 25.12.2015 г.