"Мемлекеттік кірістер органдары лауазымды тұлғаларының тауарлардың сынамалары мен үлгілерін іріктеп алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2015 жылғы наурыздағы № 113 бұйрығының күші жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 13 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік кірістер органдары лауазымды тұлғаларының тауарлардың сынамалары мен үлгілерін іріктеп алу қағидаларын бекіту туралы» (Нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10588 тіркелген және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 3 сәуірде жарияланған) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 113 бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің Заң басқармасы (Ә.М. Жетібаева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Төраға                                            Д. Ерғожин

О признании утратившим силу приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 113 "Об утверждении Правил отбора проб и образцов товаров должностными лицами органов государственных доходов"
Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 13
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 113 «Об утверждении Правил отбора проб и образцов товаров должностными лицами органов государственных доходов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 10588, опубликованный в Информационно-правовой системе «Әділет» 3 апреля 2015 года).
2. Юридическому управлению Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Джетибаева А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               Д. Ергожин