Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 253 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Астық қолхаттарын беру, олардың айналымы және өтелуі қағидаларын, астық қолхаттарының үлгілеріне және астық қолхаты жазылатын бланкілерге қойылатын талаптарды, Астық қолхаттары бланкілерін шығару сатып алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан, Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 4-1/620 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12092 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 4 қарашада жарияланған);
2) «Астық қолхаттарын беру, олардың айналымы және өтелуі қағидаларын, астық қолхаттарының үлгілеріне және астық қолхаты жазылатын бланкілерге қойылатын талаптарды, Астық қолхаттары бланкілерін шығару сатып алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 4-1/620 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 1 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13194 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 1 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                        А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 13 маусым

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2016 года № 253
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июля 2015 года № 4-1/620 «Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, требований к образцу зерновых расписок и бланкам, на которых выписывается зерновая расписка, Правил выпуска, приобретения, хранения и уничтожения бланков зерновых расписок» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12092, опубликованный 4 ноября 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
2) приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 января 2016 года № 1 «О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июля 2015 года № 4-1/620 «Об утверждении Правил выдачи, обращения и погашения зерновых расписок, требований к образцу зерновых расписок и бланкам, на которых выписывается зерновая расписка, Правил выпуска, приобретения, хранения и уничтожения бланков зерновых расписок» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13194, опубликованный 1 марта 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2020 года.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мырзахметов
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ К. Бишимбаев
13 июня 2016 года