"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №23 қаулысының күші жойылды деп тану туралы Жамбылской области"
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 234 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 23 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2146 болып тіркелген, 2014 жылдың 26 маусымында № 95 (17952) "Ақ жол" және № 68 (17941) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б.Орынбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 23 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 28 июля 2016 года № 234
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 23 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2146, опубликовано 26 июня 2014 года в газетах № 95 (17952) "Ақ жол" и № 68 (17941) "Знамя труда").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова.
Исполняющий обязанности
акима области Б.Орынбеков