Байзақ ауданының әкімиятының 2005 жылғы 13 мамырдағы № 206 "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 272 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданының әкімиятының 2005 жылғы 13 мамырдағы № 206 "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 22 маусымда № 10 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М.Шүкеев

О признании утратившим силу постановления акимията Байзакского района от 13 мая 2005 года №206 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 мая 2016 года № 272
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимията Байзакского района от 13 мая 2005 года № 206 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за № 10 от 22 июня 2005 года)
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
Аким района М. Шукеев