Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 238 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекіту туралы, Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 147 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3031 болып тіркелген, 2016 жылдың 09 сәуірде № 27 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған), 2016 жылғы 29 наурыздағы № 147 қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
Жамбыл ауданының әкімі М. Мұсаев

О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылского района в некоторых постановлений
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 12 мая 2016 года № 238
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
"Закон Республики Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республике Казахстан В соответствии со статьей 37 закона Республики Казахстан, акимата Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год. Постановление акимата Жамбылского района от 29 марта 2016 года №147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031, зарегистрированного 09 апреля 2016 года №27 "Шұғыла-Радуга" опубликовано в газете), от 29 марта 2016 года №147 постановления признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
Аким Жамбылского района М. Мусаев