Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 193 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 231 қаулысының (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылдың 16 тамызында № 6-7-87 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қыркүйегінде № 74 (5747) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 395 қаулысының (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 2901 болып тіркелген, 2016 жылдың 9 ақпанында № 17-18 (6125-6126) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының тармақтарында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Оразымбетов Сәбит Мәденұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Нүркенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 3 мая 2016 года № 193
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мойынкумского района от 23 июля 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" № 231 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 16 августа 2012 года за № 6-7-87, опубликовано 4 сентября 2012 года в газете "Мойынқұм таңы" № 74 (5747).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мойынкумского района от 29 декабря 2015 года "Об организации общественных работ на 2016 год" № 395 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2016 года № 2901, опубликовано 9 февраля 2016 года в газете "Мойынқұм таңы" № 17-18 (6125-6126).
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Мойынкумского района Оразымбетова Сабита Маденовича.
Аким района Б. Нуркенов