Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 57-4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Сарысу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі Жамбыл облысы Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалуын қамтамасыз ету аудандық мәслихат аппаратының басшысы Құлыбеков Қуаныш Қайратұлына жүктелсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Тайжанов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Р. Мұханов
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№ 57-4 шешіміне қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2456 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1-3 санында жарияланған);
2. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 43-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2607 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 42 және 25 сәуірдегі № 43-44 сандарында жарияланған);
3. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 5 маусымдағы № 45-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2675 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 20 маусымдағы № 64-65 санында жарияланған);
4. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 50-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2769 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 26 қыркүйектегі № 96 және 30 қыркүйектегі № 97 сандарында жарияланған);

О признании утратившим силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 19 января 2016 года № 57-4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил провового мониторинга нормативно правовых актов" и статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативно правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Сарысуского районного маслихата согласно приложению.
2. Копию решения направить в департамент юстиции Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Кулыбекова Куаныша Кайратовича.
Председатель сессии
районного маслихата К. Тайжанов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата Р. Муханов
Приложение к решению
Сарысуского районного маслихата
№ 57-4 от 19 января 2016 года
Перечень некоторых решений Сарысуского районного маслихата признанных утратившим силу
1. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 40-3 от 23 декабря 2014 года "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2456, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 10 января 2015 года № 1-3);
2. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 43-2 от 8 апреля 2015 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2607, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 22 апреля 2015 года № 42 и от 25 апреля 2015 года № 43-44);
3. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 45-2 от 5 июня 2015 года "О внесении изменений и дополнение в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2675, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 20 июня 2015 года № 64-65);
4. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 50-2 от 7 сентября 2015 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2769, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 26 сентября 2015 года № 96 и от 30 сентября 2015 года № 97);

5. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 54-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2840 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 117-118 және 12 желтоқсандағы № 119 сандарында жарияланған);
6. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 55-2 шешімі (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2857 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 120-121 санында жарияланған).

5. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 54-2 от 27 ноября 2015 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2840, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 9 декабря 2015 года № 117-118 и от 12 декабря 2015 года № 119);
6. Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области № 55-2 от 11 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2857, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 15 декабря 2015 года № 120-121).