"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 110 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 306 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы №110 бұйрығының күші жойылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9266 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 сәуірде «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті:
1) қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесінің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі бір данасын баспа және электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күннен бастап апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрi А. В. Цойға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму
министрі                                          Т. Дүйсенова

О признании утратившим силу приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 110 "Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса "Б" Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 20 апреля 2016 года № 306
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года №110 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9266, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 2 апреля 2014 года).
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня его подписания направление в одном экземпляре его копии в печатном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Цой В.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова
"СОГЛАСОВАНО"
Министр по делам
государственной службы
Республики Казахстан
______________ Т. Донаков
16 мая 2016 г.