Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 263 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабына және 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Әкімшілік жұмысы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 263 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің міндетін атқарушының
күші жойылды деп тануға жататын кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 112 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9954 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 ақпанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 12 маусымдағы №398 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11679 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы жылғы 30 шілдедегі № 507 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11988 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 263
В соответствии со статьей 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту административной работы Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр К. Бозумбаев
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 263
Перечень
некоторых приказов Министра энергетики
Республики Казахстан и исполняющего обязанности
Министра энергетики Республики Казахстан,
подлежащих признанию утратившими силу
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 112 «Об утверждении Регламента Министерства энергетики Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9954, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 18 февраля 2015 года);
2. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 398 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 112 «Об утверждении Регламента Министерства энергетики Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11679, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 14 августа 2015 года);
3. Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 30 июля 2015 года № 507 «О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 112 «Об утверждении Регламента Министерства энергетики Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11988, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 11 сентября 2015 года).