Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің кейбір нормативтік қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 1-НҚ Нормативтік қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі – Есеп комитеті) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) «Мемлекеттік қаржылық бақылау органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру ережесін бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 4-НП нормативтік қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7189 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 8 қазанда № 486-487 (26879) жарияланған);
2) «Мемлекеттік қаржылық бақылау органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру ережесін бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 4-НП нормативтік қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 2-НП нормативтік қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8452 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 22 мамырда № 131 (28070) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулыға қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы нормативтік қаулының Есеп комитетінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы нормативтік қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің Төрағасы                          Қ. Жаңбыршин

О признании утратившими силу некоторых нормативных постановлений Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 25 января 2016 года № 1-НҚ
В соответствии со статьей 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее – Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 31 августа 2011 года № 4-НП «Об утверждении Правил повышения квалификации работников органов государственного финансового контроля» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7189, опубликованное в газете «Казахстанская правда» от 8 октября 2011 года № 323-324 (26714-26715));
2) нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 10 апреля 2013 года № 2-НП «О внесении изменений в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 31 августа 2011 года № 4-НП «Об утверждении Правил повышения квалификации работников органов государственного финансового контроля» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8452, опубликованное в газете «Казахстанская правда» от 22 мая 2013 года № 173-174 (27447-27448)).
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего нормативного постановления в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего нормативного постановления на интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением настоящего нормативного постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета.
4. Настоящее нормативное постановление вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета                   К. Джанбурчин