Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 66/02 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 34/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 31/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 66/02 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 34/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2912 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 5 (21 890), "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 5 (21756) газеттерінде, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 12 декабря 2014 года № 66/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 08 июля 2014 года № 34/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи"
Постановление акимата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 31/03
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 12 декабря 2014 года № 66/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 08 июля 2014 года № 34/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2912, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2015 года № 5 (21 890), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2015 года № 5 (21756), 23 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким области Н. Абдибеков