"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 280 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 28 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 280 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 49 (2136) нөмірінде және 2014 жылғы 19 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Ж. Күнеділов
Қалалық
мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук

О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 7 ноября 2014 года № 280 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2016 года № 28.
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 7 ноября 2014 года № 280 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Сатпаевского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано в № 49 (2136) газеты "Шарайна" от 12 декабря 2014 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 19 декабря 2014 года).
Председатель сессии Ж. Кунедилов
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук