Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 06/17 "Сәтбаев қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 11/19 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы", 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 06/17 "Сәтбаев қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысы күшін жойды деп тану (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде 2015 жылы 7 сәуірда № 3116 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі аппаратының басшысы А.С.Нысанбаевқа жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің м.а. А.А. Идрисов

О признании постановления акимата города Сатпаев № 06/17 от 2 марта 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Сатпаев" утратившим силу
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области области от 7 апреля 2016 года № 11/19
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать постановление акимата города Сатпаев № 06/17 от 2 марта 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Сатпаев" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 7 апреля 2015 года за № 3116) утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" Нысанбаева А.С.
И.о. акима города Сатпаев А.А. Идрисов