Сәтбаев қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/85 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңы негізінде Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 05/25 "Сәтбаев қаласының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 3712, 2016 жылғы 8 сәуірдегі №14 (2203) "Шарайна" газетінде және 2016 жылғы 25 сәуірде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Д.Жақсыбаевқа жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Ыдырысов А.А.

О признании утратившим силу постановление акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 апреля 2016 года № 13/85
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев от 16 февраля 2016 года № 05/25 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3712, опубликовано в № 14 (2203) газеты "Шарайна" от 8 апреля 2016 года и в информационно – правовой системе "Әділет" 25 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жаксыбаев Б.Д.
Исполняющий обязанности
акима города
А.А. Идрисов