Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі XXVI сессиясының № 1010/26 "Шахтинск қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы VI шақырылған II сессиясының № 1292/2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қарағанды облысы әділет Департаментінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 8-3/1663 хатының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі XXVI сессиясының № 1010/26 "Шахтинск қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2636 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Шахтинский вестник" газетінде 2014 жылғы 23 мамырдағы № 20 жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Файзулина
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
2016 жылғы 5 мамыр

О признании утратившим силу решение XXVI сессии Шахтинского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 1010/26 "Об утверждении Регламента Шахтинского городского маслихата"
Решение II сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 1292/2
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и письма № 8-3/1663 от 11 апреля 2016 года Департамента юстиции Карагандинской области городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXVI сессии Шахтинского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 1010/26 "Об утверждении Регламента Шахтинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2636, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21.05. 2014 года, в газете "Шахтинский вестник" № 20 от 23.05.2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Файзулина
Секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
5 мая 2016 года