Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 08/01 "Ақтоғай ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 12/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 08/01 "Ақтоғай ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3141 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2015 жылғы 09 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысы Б.Қ. Әмірғасымға жүктелсін.
Аудан әкімі
Н.И. Омарханов

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 12 марта 2015 года № 08/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 30 марта 2016 года № 12/04
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 12 марта 2015 года № 08/01 " Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3141, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Тоқырауын тынысы" за № 17-18 (7491-7492), 09 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района Б.К. Амиргасим.
Аким района Н. И. Омарханов