Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 04/01 "2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Ақтоғай ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 22/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 04/01 "2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Ақтоғай ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3674 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпандағы № 8 (7536) "Тоқырауын тынысы" газетінде, 2016 жылғы 01 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің орынбасары А. Сайдыға жүктелсін.
Аудан әкімі С.М. Әбеуова

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 01 февраля 2016 года № 04/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений Актогайского района, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 1 июня 2016 года № 22/02
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 01 февраля 2016 года № 04/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений Актогайского района, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3674, опубликовано 26 февраля 2016 года в газете "Тоқырауын тынысы" за № 8 (7536), 01 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района А. Сайды.
Аким района С.М. Абеуова