Аудан әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2016 жылғы 7 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Аудан әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3579 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 (1138) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 6 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решения акима района от 29 декабря 2015 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 7 января 2016 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района от 29 декабря 2015 года №8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3579, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 31 декабря 2015 года №52 (1138), в информационно-правовой системе "Әділет" 6 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Н. Кобжанов