Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы 4 сессиясының № 9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 14 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2014 жылы 23 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің, Бұқар жырау аудандық мәслихатының 29 сессиясының 2014 жылғы 31 қазандағы № 11 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 14 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2821 болып тіркелген, 2014 жылы 04 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 29 қарашадағы № 47 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ргебаев
Мәслихат хатшысы А. Әли

О признании утратившими силу некоторых решений Бухар-Жырауского районного маслихата
Решение 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30 июня 2016 года № 9
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2584, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 апреля 2014 года, в газете "Бұқар жырау жаршысы" № 16 от 26 апреля 2014 года), решение 29 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 11 "О внесении изменения в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2821, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 04 декабря 2014 года, в газете "Бұқар жырау жаршысы" № 47 от 29 ноября 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ргебаев
Секретарь маслихата А. Әли