Нұра ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 10 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес Нұра ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТЕДІ:
1. Нұра ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 10 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3582 болып тіркелген, 2015 жылы 31 желтоқсанда № 53 аудандық "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 15 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндеттерін атқарушысы Нұралы Нұрмақұлы Қалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Бексұлтанов

О признании утратившим силу решения акима Нуринского района от 29 декабря 2015 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 16 февраля 2016 года № 3
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Нуринского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Нуринского района от 29 декабря 2015 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3582, опубликованное в районной газете "Нұра" от 31 декабря 2015 года № 53, в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Калиева Нуралы Нурмаковича.
Аким района К. Бексултанов