Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының № 18 "Эпизодтық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылуы туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы 44 сессиясының № 458 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес және Қарағанды облысы әділет департаментінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 8-3/671 хатының негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының № 18 "Эпизодтық сипаттағы қызметтер бойынша біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылуы туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-14-167 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 14 (5248) "Нұра" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Б. Шайжанов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы Қ. Жүнісбеков

О признании утратившим силу Решение 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года № 18 "Об установлении стоимости разовых талонов на эпизодические виды деятельности"
Решение 44 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 февраля 2016 года № 458
В соответствии со статьей 7 пунктом 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции по Карагандинской области от 16 февраля 2016 года № 8-3/671 районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года № 18 "Об установлении стоимости разовых талонов на эпизодические виды деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-14-167, опубликовано в газете "Нұра" 7 апреля 2012 года № 14 (5248).
Председатель сессии Б.Шайжанов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
К. Жунусбеков