Осакаров ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 05 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 01 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Осакаров ауданының аумағында жағдайдың тұрақталуына байланысты, ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 05 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3577 болып тіркелді, 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (7484) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Қ. Шайжанов

О признании утратившим силу решения акима Осакаровского района от 29 декабря 2015 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 11 января 2016 года № 01
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в связи со стабилизацией обстановки на территории Осакаровского района, аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 29 декабря 2015 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3577, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2015 года № 52 (7484).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима района
К. Шайжанов