Шет ауданы әкімінің 2016 жылғы 20 маусымдағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайлар жариялау туралы" № 09 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 10 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілкті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2016 жылғы 20 маусымдағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайлар жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3862 болып тіркелген, аудандық "Шет шұғыласы" газетінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 25 (10 594) санында жарияланған) № 09 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімінің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Шет ауданының әкімі М. Жандаулетов

О признании утратившим силу решение акима Шетского района от 20 июня 2016 года № 09 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 18 июля 2016 года № 10
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Шетского района от 20 июня 2016 года № 09 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 3862, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 21 июня 2016 года за № 25 (10 594)).
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Шетского района М. Жандаулетов