Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 01/01 қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 31/11 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шет ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 01/01 "Шет ауданы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3619 болып тіркелген, "Шет шұғыласы" аудандық газетінде 2016 жылғы 21 қаңтардағы №03(10572) жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Әбілдинге жүктелсін.
Шет ауданының әкімі М. Жандаулетов
Келісілді:
М. Мұхтаров
А. Әбілдин
Ш. Жүніс
М. Жонкина

О признании утратившим силу постановление акимата Шетского района от 6 января 2016 года № 01/01
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 16 июня 2016 года № 31/11
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шетского района от 6 января 2016 года № 01/01 "Об организации общественных работ на 2016 год по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3619, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 21 января 2016 года № 03 (10572).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абильдину А.
Аким Шетского района М. Жандаулетов
Согласовано
М. Мухтаров
А. Абильдин
Ш. Жунис
М. Жонкина