Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жыл 19 қарашадағы № 47/1 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысын жою туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 21/2 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 22 бабына және 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 8/18/1629 Қазақстан Республикасы әділет министрлігі Қарағанды облысы әділет департаментінің хатына сәйкес, Приозерск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жыл 19 қарашадағы № 47/1 "2016 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылсын деп танылсын.
2. "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ басшысы А. Ким Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысы Әділет департаментін Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жыл 19 қарашадағы № 47/1 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылғаны туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкiмiнiң орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсiн.
Приозерск қаласының әкiмі Қ. Камзин

О признании утратившим силу постановления акимата города Приозерск от 19 ноября 2015 года № 47/1 "Об организации общественных работ в 2016 году"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 июня 2016 года № 21/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со ст. 22 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 6 апреля 2016 года и на основании письма Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан от 08 апреля 2016 года № 8/18/1629, акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Приозерск от 19 ноября 2015 года № 47/1 "Об организации общественных работ в 2016 году" признать утратившим силу.
2. Руководителю ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" А. Ким уведомить Департамент юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан о признании постановления акимата города Приозерск от 19 ноября 2015 года № 47/1 "Об организации общественных работ в 2016 году" утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
Аким города Приозерск К. Камзин