Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы "Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 5/14 қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Приозерк қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 30/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерк қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы "Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 5/14 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 16 наурызындағы № 8-4-226 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы №5/14 "Приозерск қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылғандығы туралы ақпарат Қарағанды облысы әділет департаментіне жіберілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
Приозерск қаласының әкімі Қ. Камзин

О признании утратившим силу постановления акимата города Приозерск от 9 марта 2011 года № 5/14 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 25 августа 2016 года № 30/5
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 9 марта 2011 года № 5/14 " Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за № 8-4-226 от 16 марта 2011 года).
2. Информацию об утратившим силу постановлении акимата города Приозерск от 9 марта 2011 года № 5/14 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Приозерск" предоставить в Департамент юстиции Карагандинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
Аким города Приозерск К. Камзин