"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 4939 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4829 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 4939 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4375 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 "Ақмешiт апталығы", 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 51 "Кызылорда Таймс" газетерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесін Қызылорда облысының Әділет департаментіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қызылорда филиалына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласы
әкімінің міндетін атқарушы А. Шәменов

О признании утратившим силу постановления акимата города Кызылорда от 26 ноября 2012 года № 4939 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области 11 января 2016 года № 4829
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 26 ноября 2012 года № 4939 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4375, опубликовано в газетах "Ақмешіт апталығы" от 28 декабря 2012 года № 52, "Кызылорда таймс" от 28 декабря 2012 года № 51).
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить направление копии настоящего постановления в недельный срок со дня его подписания в Кызылординский департамент юстиции и Кызылординский филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима города Кызылорда А. Шаменов