"Жалағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бақылау Әдістемесін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 46-10 шешімінің және "Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-11 шешімінің 3-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 51-3 шешімі
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, “Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) “Жалағаш аудандық мәслихат аппараты” мемлекеттік мекемесінің “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау Әдістемесін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 46-10 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5173 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 21 қазанда жарияланған);
2) “Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-11 шешімінің 3-тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5314 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылғы 30 қаңтарда жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының LI сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
М. КУЛБОЛДИЕВ К. СУЛЕЙМЕНОВ

О признании утратившими силу решения Жалагашского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 46-10 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жалагашского районного маслихата" и пункта 3 решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-11 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Жалагашского районного маслихата"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 01 февраля 2016 года № 51-3
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решения Жалагашского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 46-10 “Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” государственного учреждения “Аппарат Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5173, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 21 октября 2015 года);
2) Пункт 3 решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-11 “О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5314, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 30 января 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель LI сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
КУЛБОЛДИЕВ М. СУЛЕЙМЕНОВ К.