Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 46 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 136 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480 Заңының 27-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 46 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 19.02.2016 жылы № 5359 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газет баспасының 02.03.2016 жылы № 17 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Сырдария аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 02 февраля 2016 года № 46 "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 25 апреля 2016 года № 136
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Сырдарьинского района от 02 февраля 2016 года № 46 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5359 от 19.02.2016 года, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" № 17 от 02.03.2016 года) признать утратившим силу.
2. Руководителю коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Казантаев Г.