"Сырдария аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 қыркүйектегі кезектен тыс XLV сессиясының № 334 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 378 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес ,аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн жыл сайынғы бағалау әдiстемесiн бекiту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 қыркүйектегі кезектен тыс ХLV сессиясының № 334 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5176 болып 2015 жылғы 15 қазанда тіркелген, 2015 жылғы 21 қазанда № 81 "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қолданысқа қол қойылған күнiнен бастап енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс LІ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ш.Зетов _____________ Б.Маншарипов______________

О признании утратившим силу решение внеочередной XLV сессии районного маслихата от 25 сентября 2015 года № 334 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Сырдарьинского районного маслихата"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 378
В соответствии с пунктом- 5 статьи- 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение внеочередной ХLV сессии районного маслихата от 25 сентября 2015 года № 334 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5176 от 15 октября 2015 года, опубликовано 21 октября 2015 года № 81 газеты "Тіршілік тынысы").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель Секретарь
внеочередной LІ сесси районного маслихата:
районного маслихата:
Ш.Зетов_____________ Б.Маншарипов____________