Шиелі ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 13 шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 35 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Шиелі ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 2 наурызда № 4892 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 17 (8267) санында жарияланған) № 13 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сәрсенбаев

О признании утратившим силу решение акима Шиелийского района "Об образовании избирательных участков" за № 13 от 24 февраля 2015 года
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 05 мая 2016 года № 35
В соответствии с Законам Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" пункта 8, статьи 37 аким Шиелийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шиелийского района от 24 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков" № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4892 от 2 марта 2015 года, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 4 марта 2015 года в номере № 17 (8267);
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Сарсенбаев