Шиелі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 812 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шиелі ауданы әкімдігінің төменде көрсетілген қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 13 наурызда № 4915 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 21 (8271) санында жарияланған) № 451 қаулысы;
2) Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы "Шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2016 жылдың 9 ақпанда № 5342 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2016 жылғы 13 ақпандағы № 12 (8363) санында жарияланған) № 732 қаулысы;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау “Шиелі ауданы әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сәрсенбаев

О признании утратившим силу некторых постановлений акимата Шиелийского района
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 812
В соответствии с Законам Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" пункта 8, статьи 37 акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу нижеследующих постановлений акимата Шиелийского района:
1) Постановление Шиелийского районного акимата от 3 марта 2015 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" № 451 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4915 от 13 марта 2015 года, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 18 марта 2015 года в номере № 21 (8271);
2) Постановление Шиелийского районного акимата от февраля 2016 года "О предоставлении на договорной основе помещений" № 732 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342 от 9 февраля 2016 года, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 13 февраля 2016 года в номере № 12 (8363).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение “Аппарат акима Шиелийского района”.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Сарсенбаев